Ana sayfa Dizi / Film Diziler GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ DOSTLAR BEHZAT Ç. DÖNÜYOR!

GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ DOSTLAR BEHZAT Ç. DÖNÜYOR!

PAYLAŞ

Türkiye’nin sayılı güzel dizilerinden olan Behzat Ç. bu sefer gerçekten dönebilir!

Özeldir, herkes sevemez ama sevende bir ayrı sever. Özellikle biz Ankaralılar, Sakarya caddesinde ki teraslarda az mı Pilli Bebek dinleyerek özlem giderdik…

Dizide kısaca  kendini yaşamaktan çekinmeyen, yıkıcı, cinayet büronun başkomiseri Behzat Ç ve Harun, Hayalet, Akbaba, Eda, Emre, Selim, Cevdet, Ankara’da meydana gelen cinayetleri çözmeye çalışırlar.

Dizi 2011 yılında bile Fetö olaylarına değinir. İşlerin nasıl engellendiğini, kapatıldığını gösterir. Cesurca hükümet eleştirilir ve bu yüzden  “söylenmeyenleri söyleyen dizi” olarak kabul edilir ve aynı zamanda bu yüzden bitirilmiştir.

 

Darbe girişiminden 1 ay sonra dizinin senaristi ve kitabın yazarı Emrah Serbes bize ümit verecek bir tweet atmıştı;

Ama dizinin başrol oyuncusu  Erdal Beşikçioğlu’nu   ‘’Adı Efsane’’ adlı  dizide görünce ümitlerimiz yerle bir olmuştu.

Ama güzel günler gelecekki dostlar Erdal Beşikçioğlu Adı efsanenin 20. Bölümde ayrılacağını duyduk. Yine umutla dolduk bekliyorduk ki dün güzel haberi aldık.

Panora Avm’de yapılan bir söyleşide Erdal Beşikçioğlu resmi bir şekilde Behzat Ç’nin tekrardan izleyiciler ile buluşacağını söyledi. Erdal Beşikçioğlu dizinin ne zaman ve hangi platformda yayınlanacağını belirtmedi ama Blu Tv den gelen açıklamalar ile Behzat Ç’nin internette yayınlanacağı söyleniyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1