Takıma katılmak ister misin?

Fantastik Evrenlerin haberleri, incelemeleri ve daha bunlar gibi Fantastik Evrenlerle alakalı olan birçok yazıyı 2015 yılından beri yazıyoruz ve kendimizi, ekibimizi sürekli geliştiriyoruz. Aramızda takımlara ayrılıp bir çok yazıyı birbirimize danışarak yazıyor ve inovatif fikirler geliştiriyoruz ve bu işi gerçekten severek yapıyoruz.

 

Eğer sende Fantastik Edebiyatı ve onunla alakalı her şeyi seviyorsan ve yazı yazma ve inovatif çözümler geliştirme işini severek takım çalışması haline yapmak istiyorsan bize başvuruda bulunabilirsin!

Başvuruda bulunabilmek için 3 koşulu yerine getiriyor olman gerekiyor. Geri kalan her şey kolay!
Şartlar:

  • 15 yaşın üstünde olmak.
  • Facebook hesabına sahip olmak ve aktif olarak kullanmak. (İşlerimizi yönetmek için şimdilik genellikle oradan haberleşiyoruz.)
  • Daha önce Fantazya Hayaller Evreni topluluğunun herhangi bir grubunda, sayfasında veya web aplikasyonunda engellenmemiş olmak.

Şuanda başvuruları Facebook üzerinden kabul etmekteyiz. Aşağıdaki button sizi şuanda alımlarla ilgilenen yetkili kişinin profiline yönlendirecektir. Yapmanız gereken kendisini arkadaş olarak ekleyip ‘Fantazya.net takımına katılmak istiyorum’ demek olacaktır. Bol şans!